Geleneksel Kurtuluş Kupasına Anlamlı Yenilik

Ana Sayfa » Spor Haberleri » Geleneksel Kurtuluş Kupasına Anlamlı Yenilik
Paylaş
Tarih : 29 Kasım 2016 - 2:22

kurtulus-demokrasiUşak Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelmiş olan Kurtuluş Kupası, bu sene 15 Temmuz’da yapılan hain darbe girişiminde şehit olan masum asker ve sivillerin anısına Kurtuluş Demokrasi Kupası ismiyle düzenlenecek. Üstelik Belediye tarafından alınan duyarlı bir karar doğrultusunda, turnuvadan elde edilecek olan gelirin şehit ailelerine bağışlanacağı da belirtildi.

Sporu Destekleyen Belediye Anlayışı

Uşak Belediyesi, spora ve sporcuya değer veren belediyecilik anlayışını her alanda hayata geçirmeye devam ediyor. Şehirde yıllardır uygulanan Kurtuluş Kupası bu Sene Kurtuluş Ve Demokrasi Turnuvası ismi ile 8-10 Eylül tarihleri arasında yeniden düzenlenecek. Murat Bey Uşak Basketbol Takımının yanı sıra turnuvaya, Best Balıkesir Basketbol Takımı ve Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı da katılım sağlayacak.

Takımlar İçin Antrenman Niteliğinde

Sezonun başlamasına az kala düzenlenen turnuva, aynı zamanda takımın kendini tanıması ve eksiklerini tespit etmesi için de iyi bir fırsat oluşturmakta. Üstelik kentin tanıtımına da olumlu etkileri her geçen yıl artıyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

kadın moda

BENZER HABERLER

Uşak Belediyesi Uşak Sportif Basketbol Takımına Sahip Çıktı
Uşak Belediyesi Uşak Sportif Basketbol Takımına Sahip Çıktı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak Sportif Basketbol takımı’na her vakit destek verdiklerini ve başarısı için ellerinden geleni yapmış olduklarını

Uşak Sportif, Muratbey Gıda ile Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı
Uşak Sportif, Muratbey Gıda ile Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı

Ülkemizde basketbol ligi temsilcisi olan Uşak Sportif, sözlü olarak anlaştığı Muratbey Gıda ile, resmi olarak da sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Uşak Sportif Avrupada Esti
Uşak Sportif Avrupada Esti

İl merkezinde gün içinde çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Vali Seddar Yavuz akşam 19.00’da başlayan Uşaksportif

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

EN SON HABERLER

TANITIM YAZILARI