Hediyenize İmzanızı Atın

Ana Sayfa » Tanıtım Yazıları » Hediyenize İmzanızı Atın
Paylaş
Tarih : 22 Eylül 2017 - 12:49

Yazılar Hatıra Kokacak

Bir babalar gününde daha size sonsuz bir güven ve sevgi ile bağlı babanıza ne aksanız diye düşünüyor olabilirsiniz. Onun için farklı fakat işine yarayacak, her zaman yanında taşıyacağı bir ürün almak istiyorsunuz. Sizin için standartları güzelleştiriyoruz. Bir üründen hediyelik kalem olarak beklentilerinizi tasarımda farklılık olarak ortaya koyuyor ve kalite ile birleştirip sizlere sunuyoruz. Dilerseniz üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazarak gönderdiğimiz kalemleri bir ömür kullandıkça sizi hatırlayacak. Değer verdiğiniz kişiler bizim için de oldukça değerli. Tüm farklılıkları ve ileriyi görüşüyle vizyonunu sağlam şekilde ortaya koyan sitemiz bunları hediyelere dönüştürüp sizlere sunuyoruz.

Onu Ondan Daha Fazla Düşünün

Çoğu insan aksesuarlarına dikkat etse de bazen gözden kaçırdığı, hayat telaşıyla yenilemeyi unuttuğu, şimdilik idare ediyor deyip önemsemediği aksesuarları olabilir. Peki, siz onlara en ufak ayrıntıların da bile kaliteliyi özgün tasarımlarla yaşatmak istemez misiniz? Sitemizde bulunan isimli cüzdan modelleri sevdiklerinizi hem özel hissettirecek, hem oldukça uzun süre kullanabilecekler hem de kullandıkça sizi hatırlatacak. Değişik renk, model ve ebatlarda rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünlerin üzerine isterseniz yüzeyde renkli bir yazı olarak isterseniz de baskı olarak isim yazılabiliyor. İsim yerine ismin ve soy ismin baş harfleri ya da sizin isminizin ve hediye alacağınız kişinin isimlerinizin baş harfleri de işlenebilir. Cüzdanlarımıza tek tek yerine set olarak da sahip olabilirsiniz. Sitemizde cüzdanları tesbih cüzdan setleri, anahtarlık cüzdan setleri, yine özeli kutusunda cüzdan, kemer ve anahtarlık seti seçenekleriyle de bulabilirsiniz.

Özel Bir Gün İçin Yüzlerce Ürün Çeşidi

Aklınızda almak istediğiniz bir hediye olabilir. Her şeyi düşünüp kararlaştırsanız bile hediyesepeti sitesine girmeden karar vermiş olmazsınız. Düşündüğünüz ürünün daha kişiye özel hali ya da hayalinizde olan imkan vermediğiniz şekli sitemizde sizi bekliyor olabilir. Fotoğraf baskılı çeşit çeşit ürün, imza şeklinde isim baskılı ürünler, ilginç biblolar, süs bahçe tasarımları, özel setler ve daha fazlası İçin sitemize girip zevkinize uygun olanı seçmeniz yeterli. Üstelik bazı ürünlerde yapılan çeşitli indirimler, her ürün için uygun fiyat garantisi ve zamanında hızlı kargo seçenekleri ile tüm bu ürünlerden istediğinize sahip olabilirsiniz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Gecelerin Yıldız Parçaları: Pırlanta Zümrüt Elmas Küpeler
Gecelerin Yıldız Parçaları: Pırlanta Zümrüt Elmas Küpeler

Gecelerin Yıldız Parçaları: Pırlanta Zümrüt Elmas Küpeler Akşam karanlığında olan lüks bir davetin, balonun ya da herhangi bir etkinliğin

Hamilelik Döneminde Diş ve Diş Eti Sağlığı

Hamilelik sürecinde anne ve bebeğin sağlığını etkileyen unsurlardan bir diğeri diş sağlığıdır. Hamilelik boyunca anne adayının yediklerine

Silikon Dudak Nedir, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüze bakıldığında dikkat çeken ilk noktalardan biri dudaklardır. Dudaklarınız ince ve sönükse basit bir işlemle hacim kazandırabilirsiniz.

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

EN SON HABERLER

TANITIM YAZILARI