Uşak Sportif Avrupada Esti

usak-sportif-mins-maciİl merkezinde gün içinde çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Vali Seddar Yavuz akşam 19.00’da başlayan Uşaksportif – Minsk Basketbol takımları arasındaki müsabakayı izlemek ve ilimizin başarılı takımına destek vermek üzere Uşak Üniversitesi Kampusu spor salonuna geçti.

Uşaksportif – MİNSK basketbol takımları arasındaki müsabaka ilimizin başarılı takımı Uşaksprotif Basketbol kulübünün galibiyetiyle sona erdi. İlk yarı 42-41 Uşaksportif’in önde tamamladığı maçın ikinci yarısı da başarılı oyuncularımızın üstün oyunu ve başarılı basketleriyle 78-59 sona erdi.

İlimizin basketbol takımımızın galibiyetiyle tamamlanan maçın sonunda Vali Seddar Yavuz soyunma odasına girerek tüm oyuncu ve teknik ekibi tebrik etti. Vali Yavuz “İlimizi ve ülkemizi başarı ile temsil eden Uşaksprotif Basketbol takımımızı üstün oyunundan dolayı kutluyorum. İlimizin tanıtımına da büyük katkı sağlayan kulübümüzün daha büyük galibiyetlere imza atacağına inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here