Vali Okur İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ana Sayfa » Haberler » Eşme » Vali Okur İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor
Paylaş
Tarih : 02 Aralık 2015 - 3:47

 

İlçe ziyaretlerine devam eden Vali Ahmet Okur Karahallı ve Sivaslı’daydı

vali-okur-banaz-ziyaretiİlçelere gerçekleştirdiği ziyaretlere Ulubey ve Eşme ilçeleri ile start veren Vali Ahmet Okur sonraki ziyaretinde Karahallı ve Sivaslı ilçelerindeydi. Okur, ilk olarak Karahallı ilçesini ziyaret etti. Okur, Kaymakam Hakkı Başhan ve daire amirleri tarafınca karşılandı.

Kaymakam Başhan’dan ilçe hakkında çeşitli bilgiler alan Okur, daha sonra Belediye Başkanı Ali Topçu’ya ziyarette bulundu. Ziyaretlerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Okur, Karahallı Ticaret ve Sanayi Odasında mahalle ve köy muhtarları ile tanışma içerikli toplantı yaptı.

Toplantının ardından Tatar Belediye Başkan Zafer Gün ve Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar’a bir ziyarette bulunan Vali Okur, beldede gerçekleştirilmiş olan yatırımlar hakkında detaylı bilgi aldı.

Belde ziyaretlerinden sonra ziyaretine Sivaslı İlçesinde devam eden Okur, Kaymakam Mutlu Akyol ve daire amirleri tarafından karşılandı. Burada içle hakkında çeşitli bilgiler alan Okur, ardından Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl ile bir araya gelen Okur, çeşitli çalışmalar hakkında bilgi aldı  ve ardından mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Okur, burada çeşitli sıkıntıları ve istekleri aldı.

Vali Okur, amaçlarının devlete en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu vurguladı.

Okur, akşam saatlerinde ziyaretini tamamladı. Okur’a yapmış olduğu ziyaretler boyunca İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Necati Ceylan ve İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Emin Yağcı eşlik etti.

SPONSOR REKLAMLAR

kadın moda

BENZER HABERLER

Şehitler Üzerinden Akıl Almaz Dolandırıcılık Girişimi
Şehitler Üzerinden Akıl Almaz Dolandırıcılık Girişimi

Ülke olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi başta olmak üzere çeşitli musibetlerle baş etmeye çalıştığımız günlerde, birlik, beraberlik ve

Evde Bakım Hizmetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor
Evde Bakım Hizmetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yaşlıların ve gençlerin toplumun en değerli kesimi olduğunun bilincinde bir belediyecilik anlayışına sahip Uşak belediyesi, yaşlıların rahatı

Dikilitaş Mahalle Konağında Sona Gelindi
Dikilitaş Mahalle Konağında Sona Gelindi

Uşak belediyesi tarafından her mahalleye bir konak sloganı ile yola çıkılan projede, konaklar bitirilmeye ve vatandaşların kullanımına açılmaya

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

EN SON HABERLER

TANITIM YAZILARI