AK Parti Adayı Nurullah Cahan Şehitler Derneği’ndeydi

30 Mart Yerel Yönetim Seçimleri’nde Uşak Belediye Başkanlığı için AK Partili Başkan Adayı Nurullah Cahan ziyaretlerine devam ederken bu kez Kore ve Kıbrıs Gazileri ile Şehitleri Derneği üyeleriyle biraya gelerek projelerini anlatmaya çalıştı.

Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, İslice Mahallesi’nde bulunan bir kafede Kıbrıs ve Kore gazileri ile buluşarak hem onların sorun, talep ve dileklerini dinledi hem de kendi projelerini anlattı.

Gazi ve şehitlerin şehirlerin gururu olduğunu söyleyen Dernek Başkanı İsmail Soyöz, özellikle gazilere gösterilmeyen saygı ve sevgi nedeni ile mutsuz olduklarını söyledi. Soyöz, “Ülkede ve Uşak’ta yaşayanların gazi vatandaşlarına manevi bir bir borcu bulunur. Ama henüz derneğimizin bir yeri dahi yok. Dernek olarak adaylardan ilk olarak yer tahsisinin yapılmasını istiyoruz. Sonrasında da toplu taşıma araçlarında saygı beklentimiz var. Umarım bununla ilgili çalışmalar yaparsınız.” şeklinde konuştu.

Nurullah Cahan’da ülkemiz için canını ortaya koymuş olan gazilere herkesin bir vefa borcunun olduğunu söyleyerek, “Sizler bu vatan için hayatınızı ortaya koydunuz şimdi de biz sizler için görevlerimizi yerine getireceğiz. Seçilmemiz halinde sizin talepleriniz bizim için baş tacıdır. Belediye kapıları size her zaman açık olacaktır.” şeklinde açıklamalar yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here