BSM Genç Başarı Şirketi Avrupa Yolunda İlerliyor

Genç iş adamları sıfır sermaye ile başladıkları 75 hisse senedi satışı yaparak Çin de ithal edilen ürünleri sahada ve sosyal platformlarda yaptıkları çalışmalarla oldukça başarılı bir sunum gerçekleştirdi. Yaşları 15 ile 19 arasında değişen girişimciler ticari gelişimlerinin yanı sıra sosyal sorumluluklarını da unutmayarak şehit ailelerine 500 TL bağışladı.

BSM Genç Başarı Şirketi Uşak’ta Kuruldu

Türkiyenin en başarılı ilk 30 şirketi arasında gösterilen BSM Genç Başarı Şirketi’nin sıradaki hedefi isimlerini Avrupa’da duyurmak, çalışmalarını sadece anlaşmalı okullarda duyurabilen ve satışlarını ülkenin dışında Almanya ile ithalat yaparak daha da büyütmeyi hedefliyor.

Yakalamış oldukları başarıyı 9 sanal şirket arasından sıyrılarak stand, sunum, pazarlama, sosyal medya ve inovatif ürün kategorilerinde kendilerini kanıtlayan gençler Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı ziyaret ederek bu alanda kendilerine destek sözü aldı.

Belediye Başkanı Destek Verdi

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Uşak’ta gerçekleştirilen projede birincilik ile çıkan gençlerin sponsorluk için problem yaşamları üzerine Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kendilerine sponsor olarak daha büyük kitlelere hitap edebilmeleri ve gelişmeleri için Türkiye Ticaret fuarına gitmelerine konaklamalarına ve tüm ihtiyaçlarını gidermek amacıyla destek olacak.

Başkan Cahan, “Proje kapsamında sanal şirket kurarak ticari fikrini hayata geçiren ve BSM Genç Başarı Şirketini kurarak ticari hayata adım atan öğrencilerimizi kutluyoruz. Bu önemli bir başlangıç. Bu ruha sahip olmaları yarınlara olan inancımızı güçlendirecektir. Gençlerimize öncelikle ulusal ve daha sonra ise Avrupa mücadelelerinde başarılar diliyoruz ve biz de belediye olarak gençlerimizin hayallerine sponsor oluyoruz.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here