Cahan, “Kentin Gelişimi Adına Bereketli Bir Yıl Olacak”

usak-calismalar

Cahan, “Kentin Gelişimi Adına Bereketli Bir Yıl Olacak”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan 2016 seneninde çalışmaların daha da yoğunlaşacağına dikkat çekerken, “Kentimizin daha iyi yerlere gelmesi için bütün planlamalarımızı yaptık” şeklinde konuştu.

2015 seneninde çalışmalarını başarıyla bitiren Uşak Belediyesi 2016 senesi hedeflerinin gerçekleşmesi üzerine çalışmalarına başladı. Bütün planların daha iyi yerlere gelmesi hedefiyle senesi bitirmek arzulayan Belediye, ihtiyaç duyulan alt yapı çalışmalarını sağladı. 2015 seneninde yenilediği vasıta ve gereçler ile uzun sürecek işleri kısa müddette bitiren Belediye, ekipmanlarını daha da geliştirerek, performansını daha da arttıracak. Ayrıca büyük ve ufak demeden kentte projelerle yaşanmış olan değişimler hissettirilecek.

Tecrübemiz arttı

“Uşak Belediyesi daha randımanlı bir sene geçirmek hesabına bütün çalışmalarına hazırdır” diyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, personel ve ekipmanlarıyla beklenilenin daha üstünde bir şehir ortaya çıkaracaklarını iletti. Cahan, “İlimizin marka kent olması için koyduğumuz hedeflerde başarıya ulaşmış bir biçimde ilerlemekteyiz. Görevde olduğumuz kısa vakit diliminde başarıya ulaşmış işlere imza attık. Kentimiz hesabına büyük ve ufak bütün projelerimizin bürokratik ve sorun arz eden meselelerini çözdük. Araç ve gereçlerimizi yeniledik ve işlerimizde vakit sarfiyatını önledik. İşte bütün bu çalışmalar, içerisinde olduğumuz sene için de bizlere deneyim sağladı” dedi.

Hedeflere ulaşacağız

Hedeflere erişmek hesabına bütün alt yapıları hazırladıklarına değinen Cahan, “2016 seneninde da başarıya ulaşmış olup projelerimizi ilimize yakışan bir biçimde sürdürmek niyetindeyiz. Bunun için devamlı ekiplerimizle toplantı halindeyiz. İlk olarak vasıta ve gereçlerimizin envanterini daha da geliştirerek, kısa vakitte daha oldukça işi bitirmek istiyoruz. İlimizin 2015 yılındaki başarıya ulaşmış yol ve alt yapı çalışmalarını 2016 seneninde da devam ettireceğiz. İmaj planlarında netice yılımız olacak. sosyal, kültürel, spor ve sanat şehri olmak hesabına da çalışmalarımız var olacak. Hizmet standardını arttıran belediyemiz bu bağlamda hemşehrilerimize yaşanabilir bir şehiri armağan edecek” diyerek sözlerini bitirdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here