Eşme Ahmetler Göleti Yükseltilme Çalışması Başlatıldı

esme-ahmetler-goleti-yukseltilme-calismasiVali Seddar Yavuz Uşak’ta Eşme Ahmetler Göleti Yükseltilmesi ve Sulama İnşaatı için gerekli olan kamulaştırma işleminin gerçekleştirilmesi amacıyla gerekli olan onayların Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından imzalandığını belirtti.

Eşme Ahmetler Göleti Yükseltilemesi ve Sulama İnşaatının tamamlanması ile 340 dekar arazinin suyla buluşacağını söyleyen Vali Seddar Yavuz, “Eşme Ahmetler Göleti Yükseltilemesi ve Sulama İnşaatı için gerekli olan kamulaştırma işleminin gerçekleştirilmesi amacıyla kamu faydasının sağlaması konusundaki onayın Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından imzalandığını söyledi. Bu projenin sona ermesiyle beraber 340 dekar arazi suyla buluşacak ve çiftçimizin üretiminde önemli bir artış gözlemlenecektir.” dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun kendini Uşaklıların hemşerisi ve bakanı olarak nitelendirdiğini her ziyaretinde beyan ettiğini belirten Vali Yavuz, “Sayın Bakanımız, Valiliğimize ve yerel yönetimlerimize gerek hükümetimizin gerekse bakanlığın olanakları doğrultusunda yeni yatırımların olacağı müjdesini de verdi. Bu desteğinden dolayı Orman ve Su İlleri Bakanı Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na  minnetarlığımı belirtiyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here