Evde Bakım Hizmetleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

evde-bakim-hizmetiYaşlıların ve gençlerin toplumun en değerli kesimi olduğunun bilincinde bir belediyecilik anlayışına sahip Uşak belediyesi, yaşlıların rahatı ve konforunun sağlanabilmesi adına yaptığı çalışmalara istikrarla ve hız kesmeden devam ederek halkın da takdirini toplamaya devam ediyor.

Evde Bakım Hizmetleri 24 Saat Aktif

Gece gündüz demeden yaşlıların daha iyi yaşam koşullarına sahip olabilmesi için çalışmalarını sürdüren ekipler 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlülüğüne bağlı ekipler tarafından belediye teşvikiyle gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Uşak sakini yaşlılar insani koşullarda hayatlarını devam ettirebiliyor. Ekiplerce düzenli olarak evlerinin temizliğinin yapılmasının yanı sıra ihtiyaçları ve gidermekte güçlük çektikleri gereksinimleri titizlikle ve özveriyle karşılanıyor.

Hedef 7’den 70’e Mutlu Halk

Sosyal sorumluluk projelerinin titizlikle yürütüldüğü Uşak’ta hedef; imkanları ne olursa olsun tüm yaş grubu ve ekonomik sınıftaki vatandaşların ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilerek daha iyi standartlarda yaşamlarını sürdürebilmelerinin sağlanması. Bu konuda başarı ile yürütülen çalışmaların devamının geleceği belirtiliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here