Evlilik Kolye ve Gerdanlıkları

Aksesuar seçimi kadınların özel günlerinde de dikkat etmeleri gereken bir işlem olarak kabul görmekte ve bu tür bir işleme de uzun bir zaman harcanmaktadır. Evlilik arifesinde olan ve bu özel gününde ne çeşit bir kolye tasarımını gelinliği ile kombinleyecek olan kişilere geniş bir yelpaze ile karşısına çıkan kolye seçenekleri deva olabiliyor. Bu sayede de farklı bir ışıltı sağlayacak olan gelinlerin; düğün ya da nikah esnasında da kendilerinin daha güzel bir görüntü yakalamalarında yardımcı olacak olan bir detay da sergilenmiş oluyor.

1,18 Karat Pırlantalı Safir Kolye
0,05 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,09 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,15 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,28 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
0,40 Karat Tektaş Pırlanta Kolye
Pırlanta Nazar Boncuklu Kolye
Pırlanta Kalp Kolye
Pırlanta Nazar Boncuklu Kalp Kolye
Pırlanta Kelebek Kolye
Pırlanta Kalp Kolye
Pırlantalı Zümrüt Damla Kolye
0,35 Karat Efektli Tektaş Pırlanta Kolye
0,75 Karat Efektli Tektaş Pırlanta Kolye
1,18 Karat Pırlantalı Yakut Kolye
0,86 Karat Pırlantalı Zümrüt Kolye

Kadınların özel günlerinden bir tanesi olan ve gençliğinden itibaren hayalleri bulunan düğün merasimi ile ilgili düşüncelerini gerçekleştirme noktasında ön planda yer alan aksesuar tercihleri de söz konusu kutlama gecesinde tercih edilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi olarak kabul görecektir. Bu kapsamda da evlilik öncesinde kolye ve gerdanlık tercihlerini gerçekleştirecek olan gelin adaylarının dikkatli bir yol izleyeceği de söylenmektedir.

Evlilik öncesinde yer alan hanımların tercih edeceği kolye aksesuarları genellikle ışıltılı ve beyaz detayı ile ilgi çekici bir noktada yer alması ile kendini göstermektedir. Bu sayede de gelinlik ile kolay bir biçimde kombinlenecek olan pırlanta kolye modelleri; gelinlerin farklı bir ışıltı ile gecede yer almasını sağlayacak bir aksesuar olarak değerlendirilmesi aşamasında yer alarak; aynı zamanda da etkili bir görüntü çizmede de rol oynayacaktır.

Resimler: https://www.aryapirlanta.com/pirlanta-kolyeler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here