Festival Kolpa Grubuyla Renklenecek

Uşak Belediyesi’nin de katkılarının da olduğu, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Alışveriş ve Tanıtım Festivali kapsamında Kolpa konseri 19 Ocak 2013 Cumartesi günü gerçekleşecek. Festivalin açılış konseri olan Kolpa Konseri Saat 14:00 da kent meydanında gerçekleşecek. Havanın yağmurlu olması durumunda ise konser Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Konu hakkında bilgi veren Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Kozak, Uşaklı esnafın kazanacağı festivale Uşak Belediyesi olarak katkı vermenin heyecanını yaşadıklarını vurguladı. Her festival gibi belediyenin bu festivale de önem verdiğine değinen Kozak Uşaklıların unutamayacağı bir konser olacağını vurguladı. Uşak Belediyesi’nin şehrin kazanımları için her türlü faydalı girişimin içinde olacağının altını çizen Kozak, “ Belediye olarak Uşak’ın kazanacağı bütün festivallerde her zaman yer almaya çalışıyoruz. Yapılan festivale bir çok kurum destek vermekle beraber bu festival hem esnafın, hem de vatandaşın yüzünü güldürecek. Böylesine önemli bir etkinliğe ortak olmak onur vericidir” dedi.

Festivale katılımın yüksek olacağını düşündüklerini vurgulayan Kozak, Uşak’ın festivaller kenti olma yolunda daha çok ilerleme kaydettiğini söyledi. Kolpa konserinin de coşkulu geçeceğine işaret eden Kozak, “İlimizde yapılan konserlere tüm halkımızın katılımını sağlayarak coşkuyu sağlıyoruz. Cumartesi düzenleyeceğimiz konserde de aynı coşkuyu yansıtacağız” diye konuştu.

Coşku dolu geçecek

Uşak’ta konser organizasyonlarında başarılı işler gerçekleştirdiklerinin altını çizen Kozak, “ Uşak Belediyesi kültürel ve sosyal etkinlikler ile uzmanlaşan bir kurum haline geldi. Her yıl yaptığımız yüzlerce etkinlik başarılı olmamızda önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle bizde Uşak halkının hak ettiği güzel sosyal ortamları yaratmaya devam ediyoruz. Yaptığımız birçok festivalin yanı sıra ilimizin gelişimine katkı sağlayacak ve kazanç arttıracak faaliyetleri de destekliyoruz. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Alışveriş ve Tanıtım Festivali’nde belediye olarak bizde katılımcı bir kurumuz. Bu festivalin kentimiz vatandaşlarına olumlu kazanımlar vereceğine inanıyoruz. Gerek vatandaşlar gerekse esnaflar bu festivalle kazanacak. Festival kapsamında yapılacak birbirinden farklı etkinlikler ise festivalin daha güzel geçmesini sağlayacak. Festival nedeniyle düzenlediğimiz Kolpa konseri de güzel geçecek, kent meydanında yapacağımız konser cumartesi günü olacak ve saat 14:00 da gerçekleşecek. Havanın kötü durumda olması halinde ise Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Tüm halkımızı konsere bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here