Gecelerin Yıldız Parçaları: Pırlanta Zümrüt Elmas Küpeler

Gecelerin Yıldız Parçaları: Pırlanta Zümrüt Elmas Küpeler

Akşam karanlığında olan lüks bir davetin, balonun ya da herhangi bir etkinliğin oldukça uzun ve detaylı bir hazırlığı mı oldu? Peki etkinliğe günler kaldığı halde kıyafetinizi tamamlayacak o parçayı halen bulamadınız mı? Muhtemelen aradığınız o parça elmastır. Elmaslar kombini tamamlayıcı etkiye sahip olup, sizi gecenin yıldızı yapmak için bir numaralı değerli taştır. Bu değerli taştan yapılmış olan elmas küpe ile çok rahat bir şekilde kombine noktayı koyabilir, şıklığın eksiksizliğini ve kusursuzluğunu kulaklarınızda hissedebilirsiniz.

elmas ve pırlantalı tektaş küpeelmas damla küpeelmas fantezi küpe

elmas gül küpeelmas pırlantalı damla küpeelmas gül küpe

Elmasın eskiye dayanan tarihine bakacak olursak da efsanelerde edinmiş olduğu yerin şimdilerde elmasın çok sayıda istenmesine sebep olmakta. Anneannelerimizden, büyük annelerimizden bizlere yadigar kalan bu eskimeyen, eşsiz güzelliğin ailenin birbirinden kopmamasına da olanak sağlamaktadır. Kadınların gözdesi, gecenin yıldız parçası; elmas. Ve içerisinde elmas bulunduran her şey..

renkli taşlı küpepırlanta zümrüt küpepırlantalı zümrüt küpe

zümrüt pırlanta küpezümrüt fantezi küpepırlanta zümrüt küpe

Tüm o romantik dokunuşlara sahip olan elbisenizin, saçlarınızın hatta makyajınızın bile tamamlayıcısı olan elmas işlemeli aksesuarlar, ortama çok daha yoğun bir romantik hava katacaktır. Bununla birlikte şıklığınızı da herkesten üste çıkartacak, parıltısı sayesinde gözlerin üzerinizden düşmemesine olanak sağlayacaktır. Pırlanta, elmas ve zümrüt küpe her sezonun modası olmasına rağmen hiç değişmeyen nadide parçaları bulunuyor.

mavi pırlantalı küpebeştaş pırlanta küpepırlanta fantezi küpe

pırlanta fantezi küpe pırlanta kalp küpedoğa temalı pırlanta kelebek küpe

Elmas, geçmiş zamanlara bakıldığında güç temsil ettiğinin yanı sıra ışıltısıyla kötülüklerden koruduğuna inanılmaktaydı. Gecenin yıldız parçası olarak da kötü gözlerden sizi uzak tutacaktır.. Pırlanta küpe ile birleştirilen elmas ve zümrütler daha etkileyici bir kombin özelliği kazanıyor.

Aralık ayı itibariyle Hilltown Avm’de mücevher tutkunlarıyla buluşan LİZAY, 2018 yılında da büyümesini sürdürecek. Şuana kadar 30’a yakın mağazasıyla hizmet veren Lizay Pırlanta, mücevher sektörünün 2017 yılında en fazla atılım gösteren firması!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here