İsmail Gürsoy İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Uşak ilimizde yaklaşık olarak 7 yıl görev yapan ve bir çok kişi tarafından sevilen, vatandaşlardan yardımını esirgemeyen Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy emekliye ayrıldı.

Uzun yıllardır Uşak’ta hizmet eden İsmail Gürsoy emekliye ayrılması sebebiyle Uşak Valiliği tarafından veda yemeği düzenlendi, yemeğe Uşak Valisi Salim Demir şehir dışında olması sebebiyle katılamazken Vali Yardımcıları Sait Topoğlu ve Ahmet Yılmaz bu anlamlı gecede meslektaşını yalnız bırakmadı ve ev sahipliği görevini üstlendi.

Yemekte ayrıca Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Valilik Hukuk Müşaviri Ayşe Şeyda Çağlar, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutan V. Jandarma Albay Hikmet Uz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Mustafa Akyer, ilçe kaymakamları, il müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, köy muhtarları, kurum personelleri ve diğer ilgililer katıldı.

Katılımcıların yemekte yaptığı konuşmalarda İsmail Gürsoy için emeklilik hayatında mutlu ve huzurlu günler geçirmesi temennileri dile getirilirken, çalışma arkadaşları uyum içinde yıllarca çalışmasından dolayı ve uşak için faydalı çalışmaları için teşekkür etti.

İsmail Gürsoy kendisi için düzenlenen yemekte şu sözleri dile getirdi: “Uşak İli, meslek hayatımda huzur ortamı içerisinde görev yaptığım yerlerin başında gelmiştir. Uşaklıların bu huzur ortamını iyi değerlendirmelerinin gerektiğine inanıyorum. Taşranın kilit noktada görev yapan kişileri olan Mülki İdare Amirleri, Ülkenin kalkınma ve refahı için çalışan kişilerdir. Bu nedenle, yeniden meslek seçmem gerekirse yine Kaymakam olmak isterdim” dedi.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here