Küresel Finans Savaşları ve Türkiye Adlı Konferans Gerçekleşti

Küresel Finans Savaşları ve Türkiye Adlı Konferans Gerçekleşti

kuresel-finans-savaslariUşak Üniversitesi Muhasebe ve Finans Topluluğu katkılarıyla 25 Mayıs 2015 tarihinde “Küresel Finans Savaşları ve Türkiye” konulu konferans çalışması yapıldı.

Mustafa Kemal Paşa Amfi ‘sinde yapılan  konferansa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemil Ertuğrul, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hakkı Odabaş, davetliler, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Konferansta İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu konuşmacı olarak katıldı. Konferans, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemil Ertuğrul’un açılış konuşmasını yapmasıyla başladı.

Açılış konuşması sonrasında İstanbul Aydın Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu, uluslararası finans dünyasının önemli isimlerinin, piyasa alanında gerçekleştirdiği operasyonlar hakkında önemli bilgiler aktararak ulusal değerlerimize bağlılığın, birlikteliğin, karşılıklı dayanışmanın çok büyük önem arz ettiğini belirtti.

Konferansa katılan izleyicilerin sorularının cevaplanması sonrasında, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hakkı Odabaş’ın, Kurtoğlu’na üniversitemiz adına plaket taktim etmesiyle sona erdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here