Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Uşak’ta

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Toplu açılış ve temel atma törenleri sebebiyle Uşak’a geldi. Ülkemizin 232.Tabiat Parkı’nı Göğem-Zafer Tabiat Parkı olarak ilan ederek buradaki gelişmelerden dolayı Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı tebrik etti.

Uşak’ta ki 5 büyük tesisin açılışı ve temel atma törenini gerçekleştirmek için gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, toplamda 48 Milyon TL’yi bulan yatırımların Uşak için büyük bir değer olduğunu belirtti. Uşak 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda  halka seslenerek gelişim ve değişimin benimsendiği bir yönetime sahip olduklarını vurguladı.

Uşak ziyaretinde sonraki durağı olan Uşak Valiliğine giden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ziyaretinin ardından İsmetpaşa Caddesindeki esnaf ziyaretini gerçekleştirerek vatandaşlarla selamlaştı, akabinde Uşak Belediyesine geçerek açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu;

 

Uşak Belediyesi Vizyon Sahibi

Bakan Eroğlu; “Uşak’a ne gerekiyorsa yapacağız. Dere ıslahı, ağaçlandırma, barajlar, göletler, içme suyu, ormancılık faaliyetleri gibi konularda önemli yatırımlar yapıyoruz. Kentsel Dönüşüm alanına da büyük katkılar sağladık. Başkanımı da canı gönülden tebrik ediyorum. Belediye Başkanımız vizyon sahibi, büyük düşünüyor.” şeklinde konuştu.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here