TÜGVA Uşak Şubesi Bilal Erdoğan Tarafından Açıldı

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Uşak Şubesinin Açılışı yapmak için Uşak’a geldi, Uşak’ta kendisini Vali Salim Demir, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve il Protokolü karşıladı.

Cirit sporuna olan ilgisi ile bilinen Bilal Erdoğan Uşak’ta öncelikle Kalfa Korusu’na giderek müsabaka izledi ve incelemelerde bulundu, müsabakanın akabinde kısa süre ata binen Erdoğan il protokolü ile birlikte ok atışları yaptı.

Kalfa korusundan ayrıldıktan sonra Ertuğrul Gazi İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret eden TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve il Protokolü öğrencilerle sohbet etti, sohbet sonra okuldan ayrılan Erdoğan TÜGVA Uşak Şubesinin açılışını yapmak için törene katıldı.

Türkiye 21.Yüzyıla Damgasını Vuracak

Bilal Erdoğan açılış esnasında şu şekilde konuştu: “24 Haziran seçimleri, sadece bugünümüz için değil çocuklarımızın kuracağı 2053, 2071 Türkiye’si için de önemli bir kapı eşiği mesafesidir. Yani bir kapıdan giriş yapıyoruz, ondan sonra önümüz çok açık. Ondan sonra inanın Türkiye, 21. yüzyıla damgasını vuracak, düşmanlarımız bunu bizden çok daha iyi bildikleri için bize ve liderimize saldırıyorlar.” dedi.

Çocukların, yetişkinliklerini yaşayacakları zamana göre yetiştirilmesi gerektiğini, aksi takdirde, Türkiye’nin geleceğinin ıskalanmış olacağını belirten Erdoğan, bugünün çocuklarının, 21. yüzyılın yetişkinleri, yöneticileri, bilim insanları olduğunu ifade etti.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here