Uşak Belediyesi Uşak Sportif Basketbol Takımına Sahip Çıktı

usak-sportif-takimina-sahip-cikiyorBelediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak Sportif Basketbol takımı’na her vakit destek verdiklerini ve başarısı için ellerinden geleni yapmış olduklarını ifade etti.

Uşak Sportif- Türk Telekom Süper Toto Basketbol maçı Uşak Sportif Basketbol takımı’yla oynanan Pınar Karşıyaka maçında çıkan vakalar sebebiyle seyircisiz oynandı. Parkede boş tribünlere oynayan Uşak Sportif Basketbol ekipı kendisini yürekleri ve dualarıyla destekleyen yandaşıyla 95-79 kazanmasını bildi. Takımını yalnız bırakmayan Uşak Belediyesi ise yandaşıyla tek yürek olma adına bir etkinlik gerçekleştirmiş oldu. Uşak Belediyesi Hizmet Binası önüne dev ekranlar kurularak hep beraber taraftarlarla maç seyredildi. Takımın kazanmasıyla coşkulu ve görülmeye değer dakikalar kazandı. Uşak Belediyesi’nn organizasyonu Türkiye Basketbol Federasyonu Spor Toto Basketbol Ligi sosyal medya adresinden ise örnek olarak yayınlandı.

Her daim yanlarındayız

mevzu hakkında izahat icra eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan,”ekibimızın en iyi yerlerde olması için her süre elimizden geleni meydana getirmeye hazırız” dedi. Cahan, “takımımız Anadolu’nun örnek gösterilen başarılı takımlarından birisidir. Bu sürem Avrupa hedefini kendine koyan takımımız bu uğurda dev denilecek takımları diz çöktürmektedir. Nitekim son oynan Pınar Karşıyaka maçında da istediğimiz sonucu aldık. Fakat maalesef maçın arkasından haksız yere seyircisiz oynama cezası verdiler. Bizde bu mevzuda takımımızın yanında yer almak için bu şekilde bir etkinlik gerçekleştirdik” ifadesini kullandı.

Tek yürek olduk

Belediye olarak bundan sonrasında da Uşak Sportif Basketbol ekipı’na desteklerin devam edeceğini aktaran Cahan, “yaptığımız organizasyon ses getirdi. Hep beraber tek yürek yakarma ederek seyrettiğimiz maçta takımımız bizlerin yüzünü güldürdü. Ekibimızın yanında olmak için etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Bizleri bir tek bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ederiz” diyerek sözlerine son verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here