Uşak Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Antrenörleri Afrine Gidiyor

Ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak ve bölge halkının terör örgütünün baskı ve zulmünden kurtulması amacıyla Türk silahlı kuvvetlerince Arfin bölgesinde yürütülen Zeytin dalı harekatına destek olmak için Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan ve 12 antrenör Hatay’ın Reyhanlı ilçesine gitmek üzere yola çıktı.

Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan ve 12 Antrenörü 15 Temmuz Şehitler Meydanında, Vali Salim Demir ve aileleri ile vatandaşlar uğurladı.

Yaptığı açıklamada Arfin bölgesindeki askerlerin moral ve motivasyonunu arttırmak ve askerlerimize destek olmak amacıyla yola çıktıklarını belirten Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan giderken yanlarında yaklaşık 200 adet powerbank götürdüklerini ayrıca çeşitli ihtiyaç malzemelerinin de yanlarında götürdüklerini ifade etti.

İl Müdürü Şahin Mercan ve Antrenörlere Arfindeki kahraman askerlerimize selamlarımızı iletmesini isteyen Uşak Valisi Salim Demir “Devletimizin bekası, milletimizin selameti için Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı operasyonunda mücadele eden kahramanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Dualarımız ve desteğimiz onlarla birlikte, Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah kahraman ordumuzu muzaffer etsin. Gazilerimize acil şifalar, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here