Uşak Üniversitesi Kampüsüne PTT Şubesi Açıldı

Uşak üniversitesi öğrencilerine hızlı kargo, posta ve ticaret yolunu kolaylaştırmak amacıyla 22 mayıs tarihinde Üniversite kampüsüne PTT şubesi açıldı.

30 bin den fazla öğrencisi ve yaklaşık 1000 kişilik personeli bulunan Uşak Üniversitesi, merkeze gitmeden kolaylıkla PTT işlemlerini yapabilecek. Açılışta Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, PTT Uşak Başmüdürü İsmail Ertaş ile birlikte  Rektör Yardımcısı, akedemik personeller ve öğrenciler yer aldı.

Rektör Ekrem Savaş açılış sırasında emeği geçen herkese teşekkür ederken, bu hizmetin tüm personel ve öğrenciler için büyük kolaylık sağlayacağını ifade etti.

Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz 30 binin üzerinde öğrencisi olan Uşak Üniversitesi’nde büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan Üniversite PTT Şubesinin hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

PTT Uşak Başmüdürü İsmail Ertaş, Dünyada ses getiren sürekli atılımlar içerisinde olan PTT’nin Uşak genelinde verdikleri hizmet ağının önemli projelere imza atarak geliştiğini ifade ederek, bugüne kadar 26 adet PTT şubesinin hizmet verdiğini ve bu hizmetlere bir yenisi olan Uşak Üniversitesi PTT şubesini katarak daha da geliştiklerini ve bu hizmeti sağladıklarını için mutlu olduklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz ve PTT Uşak Başmüdürü İsmail Ertaş, kurdeleyi keserek Uşak Üniversitesi PTT Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

6 YORUMLAR

  1. çok gururlandım bu gibi Üniversite açılmaları halkımız için çok faydalı olacaktır.
    güzel bi hizmet umarım başarılı öğrencilerin üniversitesi olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here