Uşak’ta Ramada Otel İçin Protokol İmzalandı

Uşak’ta birkaç yıl önce özel hastane için yatırım yapan Ceylanlar Otelcilik, Uşak halkının uzun zamandır eksikliğini hissettiği 5 yıldızlı otel yapımı için Ramada Hotels ile protokol imzaladı.

Bugün protokol imza töreni için Dülgeroğlu Otel’de Ceylanlar Otelcilik Yönetim kurulu başkanı Ahmet Ceylan, Ramada Hotels CEO’su Christian Michel, Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve işadamları biraraya geldi. Törende ilk konuşmayı yapan Ceylanlar Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ceylan “Daha önce Uşak’ta yaptığımızı ilk yatırım olan Sağlık hizmetinin yanında 5 yıldızlı bir otel projesi ile yolumuza devam etmek istiyoruz, 5 yıldızlı otelimizin kaba inşaatı bitmek üzere nasip olursa ocak ayında otelimizi hizmete açmak istiyoruz, Ramada ile yaptığımız sözleşme ile dünya markasının bir zincirini de Uşak’ta açmak istiyoruz, 10 milyon dolara mal olan otelimiz 124 oda, 280 yatak kapasiteli. Otelde 3 toplantı salonu, 600 kişilik konferans salonu, bir restoran ve alakart restoran, kapalı yüzme havuzu ve Türk Hamamı bulunuyor. Dışarıdan misafirlerimizin yanı sıra Uşaklılarda tüm hizmetlerimizden faydalanabilir” şeklinde konuştu.

Ramada Hotels CEO’su ise yaptığı konuşmada, “Ramada grubu olarak Uşak’ta hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, Türkiye’de 26 otelimiz bulunuyor ve bunların 14 tanesi şimdilik inşaat aşamasında, Ramada olarak Uşak’ta yatırımı tescilleyeceğiz, Hayırlı olsun.” dedi.

İmzaların atılmasının ardından tören kokteylle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here