UTAŞ Uşakspor Şampiyon Oldu

Geçtiğimiz hafta Aydınspor deplasmanına lider olarak giden takımımız Utaş Uşakspor Türkiye 3. Lig 3. Grup maçında berabera kalarak şampiyonluğunu ilan etti. Deplasmandan şampiyon olarak dönen takımımız binlerce Uşak taraftarı coşkuyla karşıladı.

Grubunda liderlik koltuğunu hiçbir takıma kaptırmayan UTAŞ Uşakspor ligin tamamlanmasına 1 hafta kala takipcisi Tarsus İdman Yurdu ile 4 puanlık farkı korumayı bildi ve şampiyonluk müjdesini taraftarına verdi.

Uşakspor şehrine yaşattığı şampiyonlukla 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapılan törenle futbolcular ve taraftarlar bir araya geldi. Meydanda sanatçı Oğuz Yılmaz’la eğlenceyi doyasıya yaşayan uşaklılar takımla birlikte tezahüratlarla şampiyonluk kutlamasını kent meydanında doyasıya kutladı.

Kulüp Başkanı Ali Rıza Çümen “İnandık ve başardık. Ama işimiz daha bitmedi, çok yolumuz var. Bu güzel mücadelemiz sürecek. Halkımızın ve bizlerin gönül verdiği takımımızın daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz.” değerlendirmesinde bulunarak, futbol meşalesinin daha ilerilere taşınacağının mesajını verdi. Emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Kutlama gecesine Başkan Cahan’ın yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, UTAŞ Uşakspor Başkanı Ali Rıza Çümen, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclisi Üyeleri ve binlerce UTAŞ Uşakspor taraftarı katıldı.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here