Vali Özdemir Çakacak Yardımcılarına Veda Yemeği Verdi

7 Ağustos 2012 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan İçişleri Bakanlığının 2012/473 Sayılı Atama Kararnamesi ile başka İllere atamaları yapılan Vali Yardımcıları Ali Galip Saral, Mehmet Ünal, Mustafa Yıldız, Fahrettin Göcü ile Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz ve Sivaslı Kaymakamı Mehmet Levent Kepçeli’ye Vali Özdemir Çakacak tarafından veda yemeği verildi.

Ağaoğlu Otelinde düzenlenen veda yemeğine Vali Özdemir Çakacak’ın yanısıra Cumhuriyet Başsavcısı Ali Bayram, İl Garnizon ve Jandarma Komutan Vekili Albay Muharrem Akça, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhat Bursal, İsmail Gürsoy, Mehmet Ünal, Vali Yardımcıları Ali Galip Saral, Fahrettin Göncü, Mustafa Yıldız, Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay, İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş, İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Gündüz ve İlçe Kaymakamları katıldı.

Görev yerleri değişen Vali Yardımcıları Mehmet Ünal, Ali Galip Saral, Fahrettin Göncü, Mustafa Yıldız ile üç yıldır birlikte çalıştıklarını belirten Vali Özdemir Çakacak, Vali Yardımcıları ve görev yerleri değişen Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz ile Sivaslı Kaymakamı Mehmet Levent Kepçeliy’e başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Türk Bayrağı’nın dalgalandığı her yerde çalışmanın kendileri için şeref olduğunu söyleyen Vali Özdemir Çakacak, “Mülki idarecilerin görevi bir bayrak yarışıdır. Bugün Uşak’ta yarın başka bir yerde görev yapabiliriz. Türk Bayrağının dalgalandığı her yerde görev yapmak bizim için bir şereftir. Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti’nin en üst seviyelere çıkartılması için fedakarca çalışmaktır. Görev yerleri değişen Vali Yardımcılarımıza ve Kaymakamlarımıza yeni görev yerlerindeki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Vali Özdemir Çakacak yemek programının sonunda Görev yerleri değişen Vali Yardımcıları Mehmet Ünal, Ali Galip Saral, Mustafa Yıldız, Fahrettin Göncü, Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz ile Sivaslı Kaymakamı Mehmet Levent Kepçeliy’e teşekkür plaketi verdi.

07 Ağustos 2012 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan İçişleri Bakanlığının 2012/473 Sayılı Atama Kararnamesi’ne göre Vali Yardımcısı Mustafa Yıldız Aydın Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Fahrettin Göncü Hatay Vali Yardımcılığına ve Vali Yardımcısı Mustafa Ünal ise Konya Vali Yardımcılığına atandı. Vali Yardımcısı Ali Galip Saral ise Marmaris Kaymakamlığı görevine atanırken, Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz Kars Vali Yardımcılığına, Sivaslı Kaymakamı Mehmet levent Kepçeli ise Uzundere Kaymakamlığına atandı.

Aynı Kararnameye göre; Sinop Vali Yardımcısı Nadi Kılınçarslan, İzmir Vali Yardımcısı Nevzat Ergün ve Koçarlı Kaymakamı Ferhat Kurtoğlu Uşak Vali Yardımclığına atanırken Sivaslı Kaymakamlığı’na Harran Kaymakamı Sekan Keçeli atanırken Eşme Kaymakamlığı’na da Iğdır Vali Yardımcısı Türker Çağatay Halim atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here